Domov
O šoli
Osnovni podatki
Novice
Obvestila
Obvestila za dijake
Obvestila za starše
Natečaji in razpisi za dijake
Obvestila za odrasle (PV)
Javni razpisi in naročila
Zaposleni
VPIS
Kakovost
Zapisniki in pravilniki
Zapisniki, poročila, delovni načrti
Pravilniki
Varstvo osebnih podatkov
Izjava o dostopnosti
Vloge
Šolski sklad
Zgodovina
50let
120 let zgradbe
Svetovalna služba
Šolska knjižnica
Učbeniški sklad
Omrežje eduroam
ArnesAAI račun
Smo doma
60 let GFML
Programi
Gimnazijski program
Umetniška gimnazija
Predšolska vzgoja
Medijski tehnik
Maturitetni tečaj
Izobraževanje odraslih
Pouk
Urniki in nadomeščanja
eAsistent
Splošna matura
Poklicna matura
Dejavnosti in projekti
Dejavnosti
Mednarodni debatni turnir
Festival Student Cuts
Maraton treh src
Pot v prihodnost
OIV in ID
Tutorstvo
Dobrodelnost in prostovoljstvo
Jezikovni in raziskovalni tabor
MEP CSEE 2018
20 let programa Predšolska vzgoja
Podjetnost - podjetniški krožek
Projekti
AKREDITACIJA ERASMUS+
Šola ambasadorka EP
Erasmus+: Mobilnost dijakov in osebja
Erasmus+: KA2
Erasmus+: Mladinske izmenjave
UStart
Noč raziskovalcev
Zdrava šola
NA-MA POTI
Jeziki štejejo
Gleda(l)išče
Razumevanje filma
Prva zaposlitev in UBU
Slovenščina na dlani
Ljutomerski kasač od A do Ž
SKUM
SIO-2020
OPK
Nadarjeni dijaki
Jugend debattiert international
Simbioza
Podjetnost v gimnazijah
Tak se guči!
Prlek, veki ded
Raziskovalni Reflektor
Iz domače špajze in kleti
Z znanjem do večje konkurenčnosti
Posodobitev omrežij
Društvo Franc Miklošič
Klub prleška akademija
Multimedija
Video
Foto
Avdio
Publikacije
Zaposleni in zunanji sodelavci
Neobjavljeno
Filter Field
Prikaži #
5
10
15
20
25
30
50
100
Vsi
Nina Pečnik
prof. pedagogike in vodja aktiva predšolska vzgoja
mag. Saša Pergar
prof. slovenščine in angleščine
Katja Peršak Hajdinjak
prof. slovenščine in zgodovine
Ana Pertinač
prof. strokovnih predmetov v programu medijski tehnik
Niko Peterka
prof. športne vzgoje
Simona Pihlar
prof. geografije in zgodovine
Veronika Prijol
knjižničarka
Irena Rauter Repija
prof. matematike
Suzana Rauter
prof. zgodovine in geografije, tajnica ŠMK za poklicno maturo
Tamara Repić
šolska psihologinja
Mojca Rižnar Nedeljko
prof. slovenščine in angleščine
Ludvik Rogan
prof. strokovnih predmetov za film, vodja aktiva umetniške gimnazije
Tatjana Rozmarič Poštrak
prof. glasbe
Sandi Šalamon
prof. fizike
Bojan Šeruga
hišnik
Ines Sever
tajnica VIZ
Saša Šimičić
prof. strokovnih predmetov v programu medijski tehnik
Martina Simonič
čistilka
Jasmina Simonič
čistilka
mag. Mateja Škrlec
prof. matematike
Začetek
Nazaj
1
2
3
4
Naprej
Konec