Natečaji in razpisi za dijake

Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj v sodelovanju z Ekonomsko šolo Novo mesto (program Medijski tehnik) objavlja razpis za Filmski tabor Kolpa 2016 (FTK 2016), ki bo potekal med 28. 6. in 30. 6. 2016, v Beli krajini. Sodelujejo lahko dijaki slovenskih šol. Rok za prijavo je 17. junij 2016!

Glavni mentorji delavnic na FTK 2016 bodo vrhunski slovenski filmski ustvarjalci:
- Maja Weiss, režiserka, dobitnica šestih Viktorjev, avtorica filma Banditenkinder - slovenskemu narodu ukradeni otroci,

- Janez Lapajne, režiser, dobitnik številnih filmskih nagrad za filme Šelestenje, Kratki stiki, Osebna prtljaga, Kdo se boji črnega moža? idr.,
- Matej Lavrenčič, slikar, avtor številnih animacij, prejemnik nagrade na najboljši kratki animirani film na Milanskem filmskem festivalu.

Tudi sodelovanje na letošnjem Filmskem taboru Kolpa je popolnoma brezplačno!

Prosimo, da razpis posredujete računalničarjem, mentorjem foto/filmskih krožkov oz. tistim profesorjem vaše šole, ki bodo o razpisu seznanili dijake, ki so talentirani in kažejo interes za filmsko dejavnost.

Več o razpisu in taboru: www.zik-crnomelj.eu

Priloge:
Download this file (Prijavnica_FTK 2016.doc)Prijavnica_FTK 2016.doc[ ]163 kB