Natečaji in razpisi za dijake

Spoštovani!

V okviru Noči raziskovalcev pripravljamo nagradni ustvarjalni natečaj na temo RAZISKOVALEC – PO ŽELEZNI CESTI DO ZELENE PRIHODNOSTI.
KDO LAHKO SODELUJE? Natečaj je namenjen vsem otrokom v vrtcih in učencem osnovnih ter srednjih šol v Sloveniji.
KATEGORIJE SODELUJOČIH: sodelujoče bomo razdelili na pet starostnih kategorij. Vrtčevski otroci, učence 1. triade osnovne šole (1. – 3. razred), učence 2. triade osnovne šole (4. – 6. razred), učence 3. triade osnovne šole (7. – 9. razred) in srednješolce.
KATEGORIJE PRISPEVKOV: v okviru natečaja zbiramo prispevke v naslednjih dveh kategorijah: likovno ustvarjanje in literarno ustvarjanje primerno posamezni starostni skupini. Podrobneje v razpisu, ki ga najdete v priponki.
Učence in dijake vabimo, da se izrazijo likovno ali literarno. Pripravljene so tudi privlačne nagrade.
Več o natečaju najdete Nagradni natečaj – RAZISKOVALEC – Po železni cesti do zelene prihodnosti – ZPM-MB.si ali Natečaj_NR_2021_1.pdf (zpm-mb.si) oz. v prilogi.
S prijaznimi pozdravi,
Urša Žiger