Po dveh letih smo v vrtcu Brezovci ponovno izvedli srečanje naših dijakov programa predšolska vzgoja z otroki iz enot Vrtca pri OŠ Puconci. Kot že leta prej, smo tudi tokrat otroke najprej razveselili z gledališko-lutkovno igrico Krompirjevo popotovanje, katero so v sklopu ur strokovnega modula Ustvarjamo za otroke, pripravili dijaki 3. v oddelka skupaj z učitelji. Po ogledu so se otroci preizkusili v različnih delavnicah, ki so jih za njih pripravili dijaki iz 3. v in 2. v. Tako so za dijake pripravili likovno, glasbeno, plesno, matematično in športno delavnico, prav tako so z otroki izvedli kemijske poskuse in se igrali didaktične igre, ki so jih dijaki izdelali pri pouku.

Druženje bo prav vsem ostalo v lepem spominu, prav tako pa so naši dijaki pridobili veliko novih spretnosti in izkušenj, saj so delavnice z otroki izvajali samostojno in se tako praktično urili za poklic, za katerega se šolajo.