Za dijakinje četrtega letnika programa predšolska vzgoja se bo že čez nekaj mesecev zaključila srednješolska pot. Nekatere jo bodo nadaljevale na izbranih študijskih programih, druge pa se bodo podale na trg dela in pričele z delom v poklicu pomočnica vzgojitelja predšolskih otrok. Z namenom, da bi se dijakinje lažje in učinkoviteje znašle na trgu delovne sile ter vedele svoje kompetence predstaviti na pozitiven način, smo v sodelovanju z Zavodom za zaposlovanje Murska Sobota izpeljali virtualno delavnico. Gospa Metka Horvat je dijakinjam predstavila aktualno stanje na trgu delovne sile, spregovorila o načinu izbora študijskega programa in skupaj z njimi pregledala kompetence posameznih poklicev.

Našim dijakinjam želimo uresničitev njihovih kariernih želja!