V predprazničnih dneh so dijaki 3. letnika predšolske vzgoje pripravili posebno doživetje za otroke zaposlenih na GFML in vse radovedneže širom Pomurja. Z glasbeno pravljico Dedek Mraz so pričarali praznično vzdušje, v katerem ni manjkalo pisanih lučk, glasbe, petja in plesa. Palček Pevček se je tokrat zares potrudil, čeprav so mu ves čas nagajali, in napisal prelepo skladbo za Dedka Mraza. Dobri mož je letos obiskal in nagovoril otroke zaposlenih s pomočjo spleta, kar mu seveda ne bi uspelo brez pomoči njegovih palčkov. Tudi ustvarjalne delavnice so tokrat potekale nekoliko drugače – dijakinje so navodila za izdelavo prazničnih okraskov posnele. Predstavo in ustvarjalnice si lahko ogledate v šolskem multimedijskem centru in na spletišču YouTube.

video gfm media