Dijaki drugega letnika predšolske vzgoje so bili deležni projektnega tedna z naslovom Z igro do znanja. V tem tematskem tednu smo učitelji in dijaki pripravljali dejavnosti o družini. Dijaki so najprej v šoli pridobili znanja in ideje o tem, kako bi se dalo temo družina prenesti v vrtce z različnih medpredmetno povezanih področij. Dijaki so nato tri dni preživeli v vrtcih, ki so si jih sami izbrali in se preizkusili v vlogi vzgojitelja. Dijaki so dobili priložnost, da s pomočjo mentorjev izvedejo eno izmed načrtovanih dejavnosti. Dijaki so svoje dejavnosti v vrtcu predstavili tudi svojim sošolcem in zapisali kratko evalvacijo projektnega tedna, s pomočjo katere bomo učitelji še nadalje lahko načrtovali projektne tedne.

foto gfm media