Po Sloveniji potekajo informativni dnevi. Devetošolci, ki so pred prvo pomembno prelomnico v življenju, skupaj s starši obiskujejo srednje šole ter iščejo še zadnje odgovore na vprašanja povezana s srednješolskim izobraževanjem. Veliko zanimanje je znova tudi za naše izobraževalne programe. Največ znova za gimnazijski program, odličen pa je tudi odziv za program predšolske vzgoje ter za nov izobraževalni program v Sloveniji - oddelek za film. Osnovnošolcem, ki so prišli s celotnega Pomurja ter tudi Spodnjega Podravja, smo predstavili naše izobraževalne programe, ogledali pa so si lahko tudi našo, sodobno opremljeno šolo, ki ponuja izvrstne možnosti za pridobivanje prepotrebnih znanj za pomemben korak pri dokončni pridobitvi poklica.

foto gfm media

video gfm media