Sredin dopoldan je bil tokrat nekakšen svet v malem poimenovan Znanje za mlade, saj smo ga popestrili s številnimi delavnicami, ki smo jih učitelji in dijaki pripravili za osnovnošolce. Tako se je v zabavnem živžavu zvrstilo kar 22 različnih, zabavno in dinamično zasnovanih dejavnosti, kjer so bodoči dijaki lahko spoznali čarobna števila in snežinke ter logično matematiko, ustvarjali v likovni, gledališki, glasbeni, lutkovni delavnici, se preizkušali v neverjetnem naravoslovju pri fiziki, kemiji, biologiji in računalništvu ter gradili v zabavnem Lego Mindstorms. Lahko so usvojili osnove ruščine, španščine in francoščine ali nadgradili poznavanje nemščine, angleščine, doživeli delo šolskega novinarja ali posneli nekaj izjemnih fotografij ter navsezadnje doživeli vsakodnevni utrip naše šole. Naši dijaki so svoje naslednike popeljali po pisanem svetu srednje šole s svojimi nasveti in namigi, kako v naslednjih 4 letih združiti zabavno s koristnim.

foto gfm media