60 let GFML grafika webSpoštovani nekdanji gimnazijci in gimnazijke GFML!

Prosimo vas, da na slavnostno akademijo, 14. 10. 2023, ki se bo pričela ob 14. uri, pridete vsaj pol ure prej (13.30). Ker v bližini šole ne zagotavljamo parkirnih prostorov za vse, vas naprošamo, da pridete brez avtomobila, če je to možno.

Vsi, ki ste se prijavili na druženje v dvorani ŠIC, boste na tisti dan poravnali kotizacijo, ki znaša 40 €. Le-to boste poravnali na dan dogodka v razdelilnici hrane (v šoli). Plačilo bo možno izključno z gotovino. Za zamudnike bo plačilo možno izvesti tudi pred vhodom v dvorano ŠIC.

Zelo smo počaščeni, da ste se v tolikšnem številu odzvali na naše slavje, vendar zaradi prevelikega števila prisotnih sporočamo, da bodo prednost na slavnostno akademijo ob 14. uri imele starejše generacije. Zato prosimo vse generacije, ki ste maturirale leta 2010 ali pozneje, da slavnostno akademijo spremljate preko živega prenosa na spletu, spremljali jo boste lahko tudi v šoli.

Veselimo se srečanja z vami!