Obvestila za dijake

Na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani z organizacijo Poletne šole strojništva ‘15 nadaljujejo lani začeto popularizacije študija in poklica strojništva. Poletna šola strojništva ‘15 bo organizirana na Fakulteti za strojništvo UL med 16. ter 21. avgustom 2015. Pripravili so devet delavnic, kjer bodo udeleženci v malih skupinah spoznavali različna področja strojništva. Organizatorji so zapisali: "Strojništvo kot del tehnike je zanimivo, ustvarjalno ter izzivalno, predvsem pa tudi omogoča zanesljivo zaposlitev." Poleg poučnih delavnic bodo organizirali tudi popoldanske ter večerne aktivnosti, vključujoč športne, kulturne ter druge družabne dejavnosti. Delavnice so namenjene osnovnošolcem od 8. do 9. razreda in srednješolcem od 1. do 3. letnika. Vse podrobne informacije kot tudi prijave o Poletni šoli strojništva so na voljo na spletni strani www.poletnasolastrojnistva.si. Prijave so odprte do 25.6.2015.