V petek, 19. maja, so mesto Ljutomer preplavili zvoki piščalk, harmonike, smeha in veselja, ki so hkrati napovedali slovo še ene generacije dijakov programov gimnazija in predšolska vzgoja. Maturanti so se tako na zadnji šolski dan poslovili od šole in mesta zdaj že s tradicionalno ulično četvorko. Ples so si ogledali tudi ravnatelj Zvonko Kustec, profesorji in dijaki 3. letnikov, starši maturantov, občani in županja mag. Olga Karba, ki je plesalce tudi nagovorila. Povedala jim je, da je žalostna, saj odhaja še ena generacija dijakov, ki je prav tako prispevala k uspehu gimnazije in večji prepoznavnosti šole ter mesta Ljutomer v Sloveniji in izven njenih meja. Maturante sedaj čaka matura, na kateri jim želimo veliko uspeha in znanja.

foto gfm media     video gfm media