fbpx

Novice

Finale državnega prvenstva v atletiki za srednje šole je potekalo 17. maja 2017 v Mariboru v organizaciji Zavoda za šport RS Planica in Atletske zveze Slovenije ter izvajalca Atletskega kluba Poljane iz Maribora. Na tekmovanju se je zbralo nekaj več kot 300 atletinj in atletov iz vseh slovenskih srednjih šol. Naše dijakinje so na tekmovanju dosegle izjemne rezultate. V teku na 100 m je Tami Ščančar z odličnim rezultatom 11,69 s osvojila 1. mesto in tako postala srednješolska državna prvakinja. Ravno tako je v teku na 100 m Veronika Heric osvojila 5. mesto. V štafetnem teku 4 x 100 m za dijakinje so naša dekleta v postavi Veronika Heric, Monika Heric, Laura Schmidlechner in Tami Ščančar osvojile 10. mesto.

Iskrene čestitke vsem dekletom za izjemne dosežke in dostojno zastopanje naše gimnazije na najvišjem nivoju šolskih športnih tekmovanj za srednješolce!