Izbrati pravo srednjo šolo je najpomembnejša odločitev v življenju osnovnošolcev. Pri odločanju so jim v pomoč informativni dnevi, ki so letos potekali 10. in 11. februarja. Na GFML smo tudi tokrat pripravili prireditev, ki je potekala v športni dvorani ŠIC. Zbrani so v glasbenih in gledaliških točkah začutili dijaško ustvarjalnost, skozi posnetke spoznali utrip na GFML ter od svetovalne delavke, pomočnikov ravnatelja in ravnatelja dobili potrebne informacije iz prve roke. Kasneje so si obiskovalci v spremstvu profesorjev in dijakov ogledali šolo in za njih pripravljene raznovrstne delavnice, od jezikovnih do naravoslovnih ali multimedijskih in likovnih. Dogodek se je končal z mislijo, da prihodnost ni zapisana v zvezdah, ampak je potrebno priti na GFML, da uresničiš svoje sanje.

foto gfm media