Zadnji dan pouka so dijaki 4. letnikov obeležili tudi s predajo ključa. Ob koncu lanskega šolskega leta so si to čast priborili dijaki 4. b oddelka. Varuhi »šolskega ključa« so pripravili različne šaljive igre v katerih so se letošnji dijaki 3. letnikov potegovali za ta prestižni status. Najprej so odgovarjali na različna vprašanja v zvezi s šolo, dekleta so iz pene z usti odstranjevale kumare, plesali so s svojimi razredniki, iskali zahtevane predmete, zbrati so morali največjo gručo in jo povezati s folijo, na koncu pa so dijakinje depilirale noge svojih sošolcev. Končni zbir točk je pokazal, da so prejemniki šolskega ključa postali dijaki 3.a oddelka, ki ga bodo varovali do naslednje predaje.

foto gfm media