Znani so rezultati spomladanskega roka poklicne mature, ki je bila za dijake GFML uspešna. Tudi 14. generacija maturantk in maturantov programa Predšolske vzgoje na Gimnaziji Franca Miklošiča Ljutomer je dosegla izvrsten rezultat. K poklicni maturi na spomladanskem roku je pristopilo 53 kandidatk in 9 kandidatov in vsi so bili uspešni, torej so z maturo opravili 100 %.

Dve maturantki sta dosegli prag 22 (od 23) točk in tako postali zlati maturantki.
Melisa Klemenčič, Gornja Radgona
Andrejka Pek, Sveti Jurij ob Ščavnici

Tudi odrasli kandidati so dosegli odličen rezultat. K maturi je pristopilo 9 kandidatov in vsi so opravili maturo. "Rezultat je izjemen. Izjemen je tudi zato, ker so ga dosegli ob delu, družini in otrocih," se je rezultatov razveselil ravnatelj GFML Zvonko Kustec.

odrasli2015

Podelitev spričeval udeležencem izobraževanja odraslih 2015.

foto gfm media