V okviru Tedna ljubiteljske kulture smo na šoli za dijake prvih in drugih letnikov predšolske vzgoje, pod mentorstvom Barbare Špilak in Klaudije Tivadar, organizirali ustvarjalno delavnico, na katero smo povabili tudi otroke in njihove vzgojiteljice iz Vrtca Ljutomer. Delavnice se je udeležilo pet skupin otrok iz vrtca, skupaj z našimi dijaki pa so s kredami porisali celotno parkirišče pred šolo.

Dijakom prvih letnikov gimnazijskega programa pa smo ponudili tri ustvarjalne delavnice na temo pomladne impresije, in sicer literarno-gledališko, glasbeno in likovno. Dijaki so bili zelo ustvarjalni, odpeli in zaigrali so kar nekaj skladb, pripravili skeč v številnih variantah in naslikali svoje vtise iz narave. Ob tem je nastalo kar nekaj izdelkov, ki jih bomo razstavili po šoli.

foto gfm media