Spoštovani starši in dijaki!
Teče tretji dan, ko pouk poteka drugače. Večino časa ostajamo v stiku preko elektronskih medijev. Marsikje komunikacija ne poteka v skladu s pričakovanju. Na šoli se zavedamo, da so komunikacijske linije preobremenjene in da tudi vsi ne razpolagate z ustrezno računalniško opremo. Vsi, ki zaradi neustrezne računalniške opreme ocenjujete, da ne morete slediti obravnavi pouka na daljavo, vam šola omogoča izposojo prenosnega računalnika. Seveda smo pri tem količinsko omejeni. Na podlagi izpolnjene ankete (rešilo jo je 420 dijakov) vas je 12 zapisalo, da imate premalo zmogljiv računalnik oz. ga nimate. Zato bi prosil, da to možnost izkoristite res samo tisti, ki nimate računalnika oz. je vaš premalo zmogljiv. Glede zmogljivosti internetne povezave vam trenutno ne moremo pomagati.
Vsi, ki bi si izposodili računalnik, pišite na e-naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.. Na podlagi vzpostavitve kontakta se bomo dogovorilo o načinu izposoje.
Želimo vam vse dobro in ostanimo zdravi.