Na naši šoli je v soboto, 23. 11. 2019, potekalo državno tekmovanje iz matematičnega tekmovanja – MATEMČEK, na katerem so dijaki razvijali prostorsko predstavljivost. Državno tekmovanje je potekalo tako za osnovnošolce kot za srednješolce. Skupaj je tekmovalo 135 učencev, od tega 8 naših dijakov. Ti so se odlično odrezali, saj so vsi osvojili priznanja, in sicer je 7 dijakov osvojilo srebrno priznanje, en dijak pa zlato priznanje.

Srebrno priznanje so prejeli: Anika Musič (1. c), Anamarija Horvat (2. b), Jan Lorenčič (3. a), Aleks Rauter (4. b), Primož Škafar (4. c) in Fabijan Marič Vild (4. d).

Zlato priznanje je prejel Žan Štuhec (4. d), ki je prav tako dosegel prvo mesto v svoji kategoriji.

Čestitke vsem.