V letošnjem šolskem letu smo se odzvali desetim šolam iz Pomurja in Podravja, ki so nas povabile medse, da bi jim predstavili svoje izobraževalne programe. V obliki tržnic poklicev, otroških parlamentov in razrednih ur smo se predstavili učencem naslednjih osnovnih šol: Cezanjevci, Beltinci, Črenšovci, Gornja Radgona, Dobrovnik, Puconci, Sveti Tomaž, Miklavž pri Ormožu in Ivanjkovci. Predstavili smo se tudi na dogodku, ki ga je organiziral ZOTKS v Maximusu v Murski Soboti.
Na teh predstavitvah smo svoje izobraževalne programe predstavili učencem osmega in devetega razreda, jim podali informacije ter razdelili publikacije šole. Pri predstavitvah so sodelovali tudi bivši osnovnošolci tamkajšnjih šol, naši sedanji dijaki.