Novice

V drugem delu mladinske izmenjave z Nizozemsko smo na naši šoli za dijake in njihove mentorje pripravili pester program. Gostje so skupaj z našimi dijaki najprej spoznavali Ljutomer, se preizkusili v lončarstvu v Veržeju in obiskali mlin na Muri. Obiskali so Ptuj, se en dan kopali v Biotermah pri Mali Nedelji, zadnji dan pa aktivno sodelovali v različnih delavnicah na šoli: čebelarski, plesni, jezikovni, ustvarjali so s slamo … Gostje so v dveh dneh obiskali tudi Bled, Kranj, Postojnsko jamo in Ljubljano.

Dijaki so se veliko družili ob popoldnevih ter v soboto in nedeljo, ta čas pa so si lahko prikrojili po svoje. Izmenjavo smo zaključili s krajšim kulturnim programom za starše, v katerem so dobili priložnost pokazati, kaj vse so se v teh dneh naučili. Predstavili so tudi dejavnosti prvega dela izmenjave na Nizozemskem.
Mednarodna izmenjava je mladim obogatila izobraževanje na naši šoli, razširili so si obzorja ter obenem razvijali jezikovne in socialne spretnosti.

 foto gfm media

 

 

Zadnje novice

VEČ NOVIC PRIDRŽITE "SHIFT" ZA VSE PRIKAŽI VSE

Aktualne video vsebine

Nove fotografije

Radijske oddaje

Zadnje publikacije