Pred nami so težko pričakovani rezultati spomladanskega roka poklicne mature 2018.

Tudi 17. generacija maturantk in maturantov programa Predšolske vzgoje na Gimnaziji Franca Miklošiča Ljutomer je dosegla izvrsten rezultat. K poklicni maturi na spomladanskem roku je pristopilo 35 kandidatk ter 1 kandidat in vsi so bili uspešni (100 %).

Sedem maturantk (19%) je doseglo prag 22 (od 23) točk, dve od njih pa sta dosegli vse možne točke, torej 23. Vse so postale zlate maturantke in bodo 11. julija 2018 na svečani podelitvi maturitetnih spričeval ljutomerskih gimnazijcev prejele maturitetno spričevalo s pohvalo.

Zlati maturantki s 23 točkami sta:

Nadine Lesničar, Križevci pri Ljutomeru

Monika Skledar, Rogašovci

Zlate maturantke z 22 točkami so:

Ana Kovačič, Ljutomer

Alex Njivar, Gornja Radgona

Nika Novak, Miklavž pri Ormožu

Katja Recek, Rogašovci

Liridona Zumeri, Beltinci

Tudi kandidatke in kandidati poklicnega tečaja Predšolska vzgoja so dosegli odličen rezultat. K maturi je pristopilo 19 kandidatk in kandidatov. Rezultat je izjemen (100%), tudi zato, ker so ga dosegli ob delu, družini, otrocih, ....

Svečana podelitev maturitetnih spričeval je potekala v športni dvorani ŠIC Ljutomer, v sredo 11. julija 2018.

foto gfm media