Parkirišče pred GFML je ponovno zažarelo v pisanih barvah. Dijaki 1. in 2. letnika predšolske vzgoje so ga skupaj z otroki iz Vrtca Ljutomer in učenci OŠ Cvetko Golar porisali s kredami. Izpod njihovih rok je zraslo veliko drevo, katerega krošnjo sestavljajo pobarvani obrisi otroških dlani. Domišljija otrok in učencev je kmalu našla svojo pot in tako so se v krošnji znašli tudi metulji, cvetlice, sonce, oblaki in še marsikaj.

Dijaki so za otroke pripravili in izvedli tudi različne igre, ki so se jih igrali naši dedki in babice. Dopoldan je hitro minil in ob zaključku dejavnosti smo bili vsi polni vtisov, saj so otroci in učenci poskrbeli za veliko smeha in zabave. Dogodek je potekal v sklopu Tedna vseživljenjskega učenja in Tedna ljubiteljske kulture.

foto gfm media