Na šolo smo v sklopu Znanja za mlade povabili bivšega dijaka Igorja Magdiča, ki je zaposlen kot operativni direktor v Termah 3000. Tako je lahko dijakom iz prve roke povedal, kakšni so trendi zaposlovanja v turizmu ter na katere faktorje so v omenjenem podjetju pozorni, ko zaposlujejo novega kandidata. Gost je dijakom 4. letnika predstavil svojo izobraževalno in poklicno pot, jim podal nekaj temeljnih priporočil glede zaposlovanja v turizmu in povedal še veliko več o tem, kako izbrati pravi poklic. Na lahkoten in radoživ način je spregovoril tudi o svojih srednješolskih izkušnjah, ki se jih zmerom rad spominja. Ključno sporočilo našim zbranim se je glasilo, da naj dobro izberejo poklic, le-ta naj ne bo izbran na podlagi lažje izbire ali zaslužka, temveč tistega, kar jih v življenju najbolj navdihuje.