Ob zaključku literarnega natečaja Spominska obeležja pripovedujejo policijskih in vojaških veteranskih organizacij na območju Pomurja je v Gledališču Park v Murski Soboti potekala slavnostna podelitev priznanj najuspešnejšim učencem in dijakom. Kulturni program so izvedli dijaki ljutomerske in murskosoboške gimnazije. Jure Miholič se je prelevil v Ivana Cankarja in zbrane navdušil z doživeto interpretacijo citatov slovenskega pisatelja in dramatika. Odlomke nagrajenih spisov je brala Tadeja Fras, glasbene točke pa sta izvedli Katarina Šebök in Lara Varga. Na literarnem natečaju je sodelovalo osem ljutomerskih dijakov 2. letnika predšolske vzgoje. Najbolj so se izkazali Kristina Petek, Žan Smej in Nika Bažika, ki so osvojili posebne medalje in prevzeli priznanja. Prav vsi tekmovalci in nastopajoči pa so bili povabljeni na izlet v Park vojaške zgodovine Pivka, ki bo izpeljan enkrat aprila.

Čestitamo!