Novice

Naše dijakinje in dijaki so na ekipnem prvenstvu v atletiki za srednje šole v Murski Soboti dosegli velik uspeh, saj so oboji postali prvaki Pomurja. K skupnemu zmagoslavju so prispevali:

 

Dijaki:

  • Luka Dresler, 3. a, 1000 m, DNS
  • David Dugar, 2. c, skok v višino, 9. mesto, 1,45 m
  • Luka Franov, 1. a, 100 m, 4 x 100 m, 13. mesto, 13:69
  • Alen Gazdag, 2. d ,100 m, 4 x 100 m, 5. mesto, 12:74
  • Rok Gošnjak, 4. b, suvanje krogle, 1. mesto, 11,22 m
  • Tadej Grof Semenič, 4. c, 400 m, 7. mesto, 1:04,78
  • Tilen Ketiš, 4. a, 1000 m, 4 x 100 m, 1. mesto, 3:04,78
  • Jan Lukač, 3. b, skok v daljino, 9. mesto, 5,10 m
  • Luka Lukač, 3. b, 2000 m, DNS
  • Luka Marič, 3. va, 2000 m, 2. mesto, 7:14,61
  • Jaša Pihlar, 3. c, suvanje krogle, DNS
  • Nino Recek, 4. c, 400 m, 1. mesto, 58,58
  • Domen Ritonja Kralj, 2. d, skok v daljino, 2. mesto, 5,46 m
  • Svit Rodež, 4. b, skok v višino, DNS
  • Aljaž Sečko, 3. b, skok v daljino, 6. mesto, 5,30 m
  • Luka Simonič, 3. b, skok v višino, 6. mesto, 1,55 m
  • Žan Stajnko, 4. a, suvanje krogle, 6. mesto, 9,91 m
  • Primož Škafar, 2. c, 1000 m, 12. mesto, 3:41,11
  • Žan Štuhec, 2. d, 100 m, 4 x 100 m, 4. mesto, 12:40
  • Sašo Zadravec, 4. a, 400 m, 13. mesto, 1:10,06
  • Maj Zemljič, 3. b, 2000 m, 5. mesto, 8:00,09

 

Dijakinje:

  • Lara Kreft, 1. c, 100 m, 4 x 100 m, 8. mesto, 15:47
  • Urška Fras, 1. a, suvanje krogle, 5. mesto, 8,63 m
  • Diana Ftičar, 4. va, 400 m, DNS
  • Veronika Heric, 3. a, 100 m, 4 x 100 m, 3. mesto, 13:49
  • Maja Horvat, 1. a, 1000 m, 3. mesto, 3:58,94
  • Ajda Ivezič, 1. b, skok v višino, 2. mesto, 1,25 m
  • Špela Jambriško, 2. c, skok višino, 2. mesto, 1,25 m
  • Lara Mesarič, 1. a, suvanje krogle, 16. mesto, 6,24 m
  • Sara Plečko, 2. d, skok v daljino, 9. mesto, 3,48 m
  • Maša Štuhec, 3. d, suvanje krogle, 8. mesto, 7,99 m
  • Lisa Rosić, 2. a, skok v daljino, 8. mesto, 3,77 m
  • Laura Schmidlechner, 2. d, skok v daljino, 4 x 100 m, 3. mesto, 4,34 m
  • Sarah Smith, 4. vb, skok v višino, DNS
  • Eva Šantič Zadravec, 4. c, 1000 m, 2. mesto, 3:47,12
  • Tami Ščančar, 3. va, 100 m, 4 x 100 m, 1. mesto, 12:32
  • Larisa Utroša, 1. a, 400 m, 4. mesto, 1,18,07
  • Julija Žižek, 1. c, 400 m, 1. mesto, 1:08,26
  • Nina Žunič, 4. va, 1000 m, 3. mesto, 3:58,94

 logo zdrava sola

Zadnje novice

VEČ NOVIC PRIDRŽITE "SHIFT" ZA VSE PRIKAŽI VSE

Aktualne video vsebine

Nove fotografije

Radijske oddaje

Zadnje publikacije