Novice

V času Kmetijskega in živilskega sejma AGRA v Gornji Radgoni se je predstavila tudi naša šola. Skupaj z ostalimi pomurskimi srednjimi šolami je bila postavljena posebna predstavitvena stojnica, na kateri se je vsak dan posebej predstavila ena šola. GFML je pripadel zadnji dan. Stojnico so obiskali predvsem naši bivši dijaki in njihovi starši, nekaj zanimanja pa je bilo tudi med starši bodočih srednješolcev. Na prireditvi smo delili propagandno gradivo in podajali osnovne informacije o naši šoli in izobraževanih programih, ki jih izvajamo. Sejem AGRA je največja sejemska prireditev v tem delu Slovenije, ki jo vsako leto obišče več 10.000 obiskovalcev, in primerno se nam zdi, da na dogodku sodelujemo tudi mi.

Zadnje novice

VEČ NOVIC PRIDRŽITE "SHIFT" ZA VSE PRIKAŽI VSE

Aktualne video vsebine

Nove fotografije

Radijske oddaje

Zadnje publikacije