Novice

Program za tradicionalni sprejem dijakov so pripravili dijaki 3. letnikov. Poudarek je bil na šaljivih igrah in delno tudi tekmovalnosti. Uvodoma so posamezni oddelki 1. letnikov s krajšo pesnitvijo predstavili razredno maskoto. Nato so tekmovali v osvajanju razrednikov, prenašanju vode s slamico, teku dvojic, plesu na omejeni ploskvi, pokanju balonov in prenašanju vode nad kolono. Seštevek točk posameznih iger je pokazal, da so bili najuspešnejši dijaki 1. d, to je 1. generacije umetniške gimnazije na naši šoli. S tem so si priborili tudi naziv Naj fazani šol. leta 2017/18. Na koncu je sledila slovesna zaprisega in razglasitev uradnega sprejema dijakov 1. letnikov v skupnost dijakov na GFML. Dijaki 3. letnikov so jim naslednji dan podarili še šolsko majico in kravato, s čimer bodo lahko tudi navzven izkazovali pripadnost naši šoli.

foto gfm media

Zadnje novice

VEČ NOVIC PRIDRŽITE "SHIFT" ZA VSE PRIKAŽI VSE

Aktualne video vsebine

Nove fotografije

Radijske oddaje

Zadnje publikacije