Novice

V okviru občinskega praznika Občine Ljutomer že več let zapored poteka tudi prireditev Dan druženja – Občina na prostem, na kateri se predstavijo občinski in državni organi, javni zavodi, javna podjetja in društva, ki delujejo na območju Občine Ljutomer. Prireditev se je 2. avgusta začela ob 17. uri s podelitvijo županjinih priznanj vsem sodelujočim.
Na stojnici GFML smo obiskovalcem predstavljali dejavnosti naše šole, izobraževanje dijakov in odraslih, mimoidoči pa so prejeli tudi zadnji številki našega glasila Reflektor in drobna darila s simboli naše šole ali pa se posladkali s pisanimi bonboni. Učence smo vabili tudi na avgustovski raziskovalni tabor. Pri naši stojnici se je ustavilo tudi precej bivših dijakov, ki so priložnost izkoristili za obujanje spominov na svoja gimnazijska leta.

Zadnje novice

VEČ NOVIC PRIDRŽITE "SHIFT" ZA VSE PRIKAŽI VSE

Aktualne video vsebine

Nove fotografije

Radijske oddaje

Zadnje publikacije